O nás

MG bierhaus interiér

Vítáme Vás na internetových stránkách MG BIERHAUS!

MG BIERHAUS je moderní restaurace, kterou naleznete přímo v centru Havířova, se širokou nabídkou jídel a nápojů. Interiér a vybavení restaurace je kombinací restaurace, moderní kavárny a klubu, proto věříme, že si u nás každý návštěvník najde své místo a bude spokojen se službami a především jídlem a pitím, které hostům v MG BIERHAUS nabízíme.

MG bierhaus interiér

MG je zkratkou moderní gymnastiky, sportu který má v Havířově dlouhou a úspěšnou tradici. MG BIERHAUS byl otevřen s cílem tento sport nejen podpořit, ale také vzpomenout na úspěchy, které v tomto sportu havířovské sportovkyně dosáhly. Toto se odráží také ve vybavení interiéru a naším cílem je představit moderní gymnastiku široké veřejnosti.

Název Bierhaus napovídá, že u nás vždy naleznete velký výběr točeného piva. Klasickou kuchyni doplňuje nabídka pizzy a také vybraných jídel rychlého občerstvení. Každý den připravujeme výhodná polední menu u kterých máte na výběr z několika jídel.

V letních měsících (od dubna do října) můžete využít venkovního posezení na naší terase na havířovském náměstí (před vchodem do restaurace). Na venkovní terase nabízíme stejný sortiment jídla a pití jako v restauraci MG Bierhaus.

MG bierhaus vstup

Přijďte se podívat do jedné z nejmodernějších restaurací v Havířově a okolí. Vychutnáte si atmosféru pohodlí moderní restaurace a kavárny, kombinovanou se sportovním napětím, které vyzařuje z doplňků a vybavení interiéru MG BIERHAUS.

Mnoho příjemně strávených chvil v naší restauraci Vám přeje kolektiv pracovníků MG BIERHAUS.

Polední menu

Pá 14. 12. 2018

Masový vývar s těstovinou

 

Čočková

 

Smažená vepřová krkovice s bramborovou kaší,kompot ovocný

110,- Kč

Ohnivé vepřové maso ,pizza chleba

115,- Kč

Hovězí svíčková na smetaně, houskový knedlík

126,- Kč

polední menu ›

Novinky

8. 12. 2018 | NEDĚLE 16.12. OTEVŘENO OD 13.00hod

 

1. 4. 2018 | Rezervace příjmáme pouze telefonicky 596812223 nebo osobně na provozovně děkujeme .

 

více aktualit »

Kontakt

MG BIERHAUS
Fibichova 225
736 01
Havířov-Město

Mapy.cz

Tel: 596 812 223
E-mail: info@mgbierhaus.cz

Otevírací doba:

Po - Čt: 8 - 02 hod.
Pá - So: 8 - 05 hod.
Ne: 8 - 02 hod.